Тур на Азорські острови: вулкани, озера, кити та термальні джерела
Travel Maker

Тур на Азорські острови: вулкани, озера, кити та термальні джерела

Добрий день! Які у вас плани на травень? Ще не знаєте? А у нас є план і пропонуємо вам до нього приєднатися – їдемо на Азорські острови. Запитаєте, де це? Це середина Атлантичного океану і португальська автономія. Вулканічні острови з вічною весною, зелені, яскраві! Єдине місце в Європі де вирощують чай та ананаси! Тут є і кратер вулкану, і гейзери, і термальні джерела, і гори, і озера – не місце, а рай для очей. А ще – смачні та дешеві морепродукти, смачнющі ананаси (б’ємося об заклад – ви таких не куштували), місцеве вино та щось міцніше.

Отже, Travelmaker.com.ua запрошує друзів та просто гарних людей відправитися з нами на Азорські острови.

COVID-19. Ми прекрасно розуміємо ситуацію в світі і зараз важко спрогнозувати, що буде в травні, тому у разі закриття кордонів ми повертаємо аванс у розмірі 100%.

Програма туру

Дати туру: 12.05 – 22.05

12.05. Сьогодні проведемо весь день в дорозі. Португалія – не близький світ, понад три тисячі кілометрів від України до найзахіднішої країни континентальної Європи. Прибуваємо в Лісабон, заселяємося, відпочиваємо.

13.05. Добрий ранок, Португалія! Прокидаємося в чудовому місті, снідаємо та відправляємося на прогулянку містом Лісабон. Лісабон розташований на семи пагорбах, тому трошки доведеться походити, але місце закохує в себе з першого погляду. А як там смачно…

В цей день також завітаємо до найвищої точки міста – статуї Христа, яка є копією бразильської, та має висоту понад 70 метрів!

14.05. Сьогоднішні активності будуть за містом. З самого ранку відправляємося до Сінтри – яка являє собою комплекс палаців минулих правителів, причому, один розкішніше іншого. Після Сінтри завітаємо на мис Рока – найзахідніша точка континентальної Європи – шалений вітер, сила океану та шикарні види.

15.05. Залишаємо Лісабон та перелітаємо на острів Сан-Мігель, місто Понта-Дельгада. Цей день буде трохи «релаксовим» – нікуди не поспішаємо.

16.05-20.05. Зранку орендуємо транспорт та починаємо знайомство з островом. На все про все матимемо 4 дні, за які встигнемо побачити та відчути:

– Лагоа-ду-Фогу – озеро в кратері вулкану;

– Фурнаш – озеро з гарячими джерелами в яких готують вулканічну їжу;

– Сете-Сідадеш – два озера з різними кольорами в одному місці;

– Парк Терра Ностра – ботанічний сад з термальними джерелами;

– «Теплий океан» – місце у відкритому океані з гарячою водою;

– «Шлюбні» ігри у китів у відкритому океані;

– Чайні плантації та ананасові ферми;

– Десятки оглядових майданчиків з шикарними видами;

– Кафе/бари/ресторани зі смачними морепродуктами, вином та місцевою їжею;

Це буде настільки яскрава та багата на враження подорож, що важко передати словами!

21-22.05. Час повертатися додому…

Вартість туру: від 750* євро +авіа (орієнтовно 200-250 євро)
* – для резервації туру достатньо авансу в 200 євро (повертається у випадку закриття кордонів або хвороби на COVID)

У вартість включено: проживання в апартаментах та готелях, трансфери з/в аеропорт, страховий поліс з покриттям COVID-19, супровід організатора.

Додатково оплачується: вхідні квитки на локаціях (близько 50 євро), оренда авто на острові (50-70 євро), особисті витрати, харчування.

Запис на тур та додаткова інформація: info.travelmaker@gmail.com та +38097 911 85 87. Або пишіть нам у Facebook.

comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное