Аеропорт Львів завершив рік без збитків та втрат персоналу
Travel Maker
аеропорт Львів

Аеропорт Львів завершив рік без збитків та втрат персоналу

Аеропорт Львів обслужив у 2020 році 877,7 тис. пасажирів, завершив рік без збитків і зберіг персонал, розповіла гендиректор підприємства Тетяна Романовська.
«До кризи аеропорт показав рекордну динаміку зростання. І вона допомогла зберегти трафік навіть в умовах кризи. В результаті 2020 рік закінчили з показником майже 900 тис. пасажирів, що краще багатьох докризових років », – зазначила керівник.
Наприклад, у 2013 році підприємство обслужило 701 тис. Чоловік, у 2016 році – 738 тис. Чоловік.
За словами Романівської, в умовах зменшення пасажирських перевезень повітряні ворота наростили обробку вантажів. Зараз до Львова їх перевозять як спеціальні літаки, так і в вантажних відсіках пасажирських авіалайнерів великої місткості.
Наприклад, польська авіакомпанія LOT почала ставити на рейси Варшава – Львів широкофюзеляжні літаки Boeing 787, які доставляють посилки з Америки з перевантаженням в столиці Польщі.
Найбільший пасажиропотік аеропорту Львів у 2020 році зафіксував в січні – 163,9 тис. осіб, найменший – у квітні, травні й червні – 300 пасажирів, 0 пасажирів і 3,4 тис. пасажирів відповідно. У ці місяці авіаційний трафік в країні був практично зупинений в рамках карантинних заходів.
Найбільший показник в умовах пандемії підприємство показало в серпні 2020 року – 140,6 тис. пасажирів.
comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное