Аеропорт «Ужгород» знову зможе приймати літаки
Travel Maker

Аеропорт «Ужгород» знову зможе приймати літаки

10 червня на своєму засіданні Уряд схвалив проєкт міжурядової угоди щодо умов використання частини повітряного простору Словаччини визначеними українськими перевізниками в міжнародному аеропорту «Ужгород». Кабінет Міністрів уповноважив Міністра інфраструктури Владислава Криклія підписати зазначену угоду від української сторони.

«Аеропорт в Ужгороді –  летовище, яке в силу своїх територіальних особливостей і близького розташування до кордону зі Словаччиною, вимушене приймати і відправляти літаки, використовуючи її повітряний простір. До 2016-го аеронавігація біля аеропорту регулювалася відповідною міжурядовою угодою. Її термін дії сплив і ми активно працюємо над тим, щоб поновити ці домовленості. У грудні минулого року було узгоджено зміст угоди зі словацькою стороною. Ми пройшли всі внутрішньодержавні процедури, необхідні для підписання цієї угоди, і сподіваємось, що в найближчий час Словаччина зробить те ж саме», – прокоментував рішення Уряду Владислав Криклій.

Очільник Міністерства наголосив, що в силу закриття своїх кордонів більшістю країн світу у зв’язку з COVID-19, саме внутрішній туризм поки що залишатиметься в пріоритеті. Тому підтримка національної авіації та розвиток регіональних аеропортів для цього надважливі. Відтак, за дорученням Уряду Міністерство вже розпочало підготовку проєкту будівництва аеропорту в Мукачево. «Для розвитку авіаційної інфраструктури на Закарпатті поява цього летовища вкрай важлива та очікувана», – додав Владислав Криклій.

МІУ

 

comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное