Опубліковано рейтинг «найсильніших» паспортів світу
Travel Maker

Індекс паспортів: Український паспорт на 40-му місці у світі

Консалтингова компанія Henley & Partners представила свій традиційний рейтинг країн, громадяни яких можуть відвідати найбільшу кількість держав без візових формальностей.

Дослідження «Індекс паспортів світу» проводиться раз в квартал, в цей раз рейтинг складався без урахування протівокоронавірусних обмежень.

У першому рейтингу в нинішньому році списку перше місце дісталося Японії, громадяни якої можуть без віз або з візами після прибуття потрапити в 191 країну світу. На другому місці – Сінгапур (190 країн), третє місце розділили між собою Південна Корея і Німеччина (по 189 країн).

На четвертому місці з 188 країнами виявилися Італія, Люксембург, Іспанія і Фінляндія, за ними йдуть Данія та Австрія (по 187).

В першу десятку також увійшли Португалія (6-е місце, 186 країн), Великобританія, США та Швейцарія (7-е місце, 185), Австралія, Греція і Мальта.

Паспорт України посів 41-е місце. Українські громадяни можуть поїхати без візи (або з візою по прибуттю) у 130 країн світу.

«Найслабший» паспорт у громадян Афганістану – 26 безвізових країн.

comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное