Україна та Греція відновлюють авіасполучення
Travel Maker

Україна та Греція відновлюють авіасполучення

Україна та Греція домовились про відкриття авіасполучення між країнами з 1 липня. Міністри закордонних справ двох країн провели телефону розмову.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з главою МЗС Грецької Республіки Нікосом Дендіасом.

Дмитро Кулеба і Нікос Дендіас висловили готовність відновити сполучення між Україною та Грецією з 1 липня за умови стабільної епідеміологічної ситуації у двох країнах.

Глави зовнішньополітичних відомств двох країн також обмінялися досвідом із протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та подолання наслідків пандемії.

Нікос Дендіас запросив Дмитра Кулебу відвідати Грецію з робочим візитом, коли обставини це дозволятимуть.  Глава МЗС України прийняв запрошення.

Сторони відзначили важливість всебічного розвитку взаємовигідних двосторонніх відносин задля розвитку торгівлі та інвестицій, співпраці у культурно-гуманітарній та освітній сферах.

Дмитро Кулеба привітав колегу з головуванням Греції у Комітеті міністрів Ради Європи та закликав його надавати пріоритетного значення тематиці України у фокусі уваги цієї організації.

Грецький міністр у відповідь запевнив, що Греція незмінно підтримує євроінтеграційні прагнення України.

Довідково: У 2019 році обсяг товарообігу між Україною та Грецькою Республікою склав 586 млн. дол. США (+10%).

Греція засуджує агресивну політику РФ проти України та дотримується спільної позиції ЄС щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Представники Греції беруть участь у Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні (21 представник).

Грецька громада в Україні є важливим чинником спільної історичної, культурної та духовної спадщини українського та грецького народів. В Україні проживають понад 100 тис. етнічних греків, які відіграють вагому роль у зміцненні дружніх відносин між Україною та Грецією.

МЗС України

comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное