В Італії з'явилася нова регіональна авіакомпанія
Travel Maker

В Італії з’явилася нова регіональна авіакомпанія

Нова італійська авіакомпанія EGO Airways оголосила про плани початку польотів в I кварталі 2021 року. Перевізник буде виконувати регулярні рейси з двох базових аеропортів: аеропорту Форлі ім. Луїджі Ридольфи в регіоні Емілія-Романья і аеропорту Катанія-Фонтанаросса на острові Сицилія.

Стартап-авіакомпанія має намір розвивати мережу прямих маршрутів між регіональними центрами в Італії і в перспективі виконувати фідерні перевезення в міланський аеропорт Мальпенса за контрактами з більшими авіакомпаніями.

Маршрутна сітка нової авіакомпанії:

Президент EGO Airways Марко Буська вважає, що у нового перевізника «високий потенціал зростання», і розраховує, що його авіакомпанія «стане еталоном для італійської авіації». Авіакомпанія під керівництвом генерального директора Маттео Бонеккі буде експлуатувати парк регіональних реактивних літаків Embraer E190.

Для початку польотів в літньому розкладі 2021 року вибрано 11 регіональних маршрутів. Програма відкриється 25 березня з рейсу між базовими аеропортами Форлі і Катанія.

EGO – дітище альянсу підприємців. Головним акціонером є O.C.P. Group (Officine Cooperatori Piacentini) – італійська інвестиційна група, заснована в 1980 р Марко Буска – віце-президент і партнер O.C.P Group. Комерційним директором став Едоардо Антоніні, колишній пілот Alitalia і Air Europe.

comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное