Члени Євросоюзу досягли спільних домовленостей щодо ПЛР-тестів
Travel Maker

Члени Євросоюзу досягли спільних домовленостей щодо ПЛР-тестів

Члени Євросоюзу одноголосно затвердили загальну систему використання ПЛР-тестів для перетину кордонів і взаємного визнання їх результатів. Таке рішення прийняли члени Європейської ради, повідомляє портал news.gtp.gr.
За даними Європейської ради, це допоможе прискорити міждержавний туризм, а також лікування та відстеження контактів із зараженими. У список тестів, зроблених сертифікованими лабораторіями, будуть вноситися зміни в разі визнання одного з них неефективним. Інформація буде стандартизована і передаватися за допомогою спеціальної цифрової платформи. Відзначимо, що це рішення не є обов’язковим для виконання членами ЄС.
Крім того, в якості альтернативи тестів розглядається сертифікат вакцинації. З такою ініціативою виступила влада Португалії. Вони пропонують використовувати його як доказ безпеки його власника і скасовувати необхідність в інших заходах безпеки, в першу чергу, ПЛР-тестах. Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен підтримала цю пропозицію, із застереженням, що цей план повинні спочатку обговорити і затвердити всі члени ЄС.
Раніше цю ідею запропонував грецький прем’єр-міністр Киріаком Мітсотакіс. Втім, пізніше уряд країни пообіцяв, що не вимагатиме від туристів сертифіката.
На даний момент за впровадження сертифікату з вакцинації виступили Данія, Італія, Іспанія, Ісландія і Міжнародна організація повітряного транспорту. Міжнародна організація охорони здоров’я на даному етапі виступає проти, відзначаючи, що ефект вакцин на зниження заражуваності коронавірусом ще не вивчений.
Румунія і Франція також зайняли позицію на підтримку ВООЗ. «Поки ми не увійшли в стадію вакцинації звичайних громадян, а доступ до вакцини не узагальнено, ми не можемо обмежувати людей у ​​їх свободах», – заявив Міністр європейських справ Франції Клеман Бон.
На даному етапі лідери країн домовилися розробити стандартизовану форму сертифіката, яку можна було б використовувати як докази вакцинації в різних країнах. Умови використання сертифікатів будуть визначені пізніше.
Нагадаємо, новини про вакцинацію спровокували в Європі зростання раннього бронювання.
comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное