В Євросоюзі визначилися з правилами в'їзду для туристів
Travel Maker

В Євросоюзі визначилися з правилами в’їзду для туристів

Єврокомісія запропонувала ввести обов’язкове тестування на коронавірус всіх, хто в’їжджає в Євросоюз з третіх країн.
У разі схвалення такої політики, мандрівники повинні будуть здати ПЛР-тести не більше ніж за 72 години до відправлення.
Виняток зроблять для громадян ЄС, резидентів ЄС і членів сімей жителів ЄС. Вони зможуть здати аналізи по прибуттю в свою країну.
Додатково Єврокомісія пропонує ввести 14-денний карантин по приїзду і відстеження контактів. Обов’язковими такі заходи пропонують зробити для прибувачих з країн, де виявлено нові мутації коронавірусу.
Від ПЛР-тестів і карантину пропонують звільнити працівників транспорту і транскордонних працівників, тобто тих, хто живе в одній країні, а працює в іншій. Їм можуть дозволити робити експрес-тести на антиген після приїзду.
Окремі правила планують впровадити для членів екіпажів літаків. Зазвичай для них застосовується спрощена модель перетину кордону.
Поїздки туристів до Євросоюзу
Єврокомісія пропонує оновити критерії, за якими треті країни вносяться в зелену зону. Знаходження держави в такому списку дозволяє її громадянам і резидентам здійснювати поїздки в Євросоюз з метою туризму.
Число нових випадків COVID-19 за останні 14 днів не повинно перевищувати 25 на 100 тис. населення. Має проводитися не менше 300 тестів на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів. Відсоток виявлених в результаті тестування хворих не повинен бути більше 4% за останні 7 днів. Тобто якщо зроблено 100 тестів, то число виявлених хворих повинно бути від 0 до 4.
comments powered by HyperComments

Полезные ссылки

  1. Airbnb - идеальный сайт по поиску апартаментов. За регистрацию сразу же скидка в 18 евро. При наших-то реалиях - очень даже хорошо :) Инструкция по бронированию и регистрации
  2. Hotelscombined — поиск по многим системам бронирования (хостелы, апартаменты, отели), сравнение цен. Удобная штучка :)

Подписывайтесь!

Чтобы не пропустить полезные статьи и быть всегда в курсе — подписывайтесь в удобную соц. сеть!

Самое популярное